حالت تاریک
جمعه, 10 آذر 1402
امام‌جمعه یزد:

هدف دشمن شکست فرهنگ ایثار است

هدف دشمن شکست فرهنگ ایثار است

امام‌جمعه یزد گفت: شکست فطرت دینی و فرهنگ ایثار از اهدافی است که استکبار جهانی دنبال می‌کند.

به گزارش «یزد رسا»، آیت‌الله محمدرضا ناصری در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهر یزد با اشاره به هفته فرهنگ عمومی اظهار داشت: شورای فرهنگ عمومی و رعایت حجاب و عفاف دارای اهمیت بسیار زیادی است و در حقیقت یکی از اهدافی که استکبار جهانی دنبال می‌کند شکست فطرت دینی و فرهنگ ایثار است.

 

امام‌جمعه یزد به هوشیاری خانواده‌ها و والدین فرزندان اشاره کرد و گفت: ازهم‌پاشیدن بنیاد خانواده جزو اهداف دشمنان انقلاب اسلامی است که در این زمینه جوانان و خانواده‌ها باید مواظب حیله‌های فرهنگ و همچنین دام‌های دشمن در فضای مجازی باشند.

 

  ناصری در ادامه به جنایات آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه اشاره کرد و افزود: باید ملت فلسطین باتدبیر و مقاومت به راه مقدس خود ادامه دهد.

 

وی ادامه داد: شهید سلیمانی و جبهه مقاومت با مقاومت و ایستادگی بر دشمنان در منطقه غالب شدند و این روحیه و رویه انقلابی باید روزبه‌روز قوی‌تر شود.

 

امام‌جمعه یزد به حوادث انقلاب و مقاومت حضرت امام خمینی (ره) نیز اشاره و گفت: باید ملت‌ها و ملت قهرمان ایران با پیروی از بنیان‌گذار جمهوری اسلامی حضرت امام (ره) به راه خود ادامه دهند.

 

ناصری با اشاره به اینکه دشمنان در منطقه به دنبال شکستن مقاومت ملت‌ها و امت اسلام هستند بر داشتن تدبیر و ایستادگی تأکید کرد.

وی همچنین روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز را گرامیداشت و بر حفظ ارزش‌ها و شناخت مناسبت‌ها تأکید کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از