حالت تاریک
سه‌شنبه, 15 اسفند 1402
توسط مشاور رئیس سازمان مدیریت یزد انجام شد؛

تشریح آئین‌نامه اجرایی تبصره 4 ماده‌واحده قانون بودجه

تشریح آئین‌نامه اجرایی تبصره 4 ماده‌واحده قانون بودجه

مشاور رئیس و سرپرست گروه اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد به تشریح آئین‌نامه اجرایی بند الف تبصره (4) ماده واحده قانون بودجه سال 1402 کل کشور پرداخت.

به گزارش «یزدرسا» به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد، زهرا حسینی در نشست توجیهی تبصره (4) قانون بودجه سال 1402 در محل سالن مرحوم احرام‌پوش این سازمان، به تشریح آئین‌نامه اجرایی بند الف تبصره (4) ماده واحده قانون بودجه سال 1402 کل کشور پرداخت و گفت: این تبصره در خصوص مشارکت بخش غیر دولتی برای اجرای طرح‌هاست.

مشاور رئیس و سرپرست گروه اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد با بیان اینکه آئین‌نامه اجرایی بند الف تبصره(4) ماده واحده قانون بودجه سال 1402 کل کشور در تیرماه سال جاری ابلاغ شده است، تأکید کرد: دستگاه‌های اجرایی استان موظفند اطلاعات کلیه طرح (پروژه)های تحت مدیریت خود را بر اساس موارد مقرر در سامانه بازار الکترونیک طرح‌های عمرانی و سرمایه‌گذاری زیرساختی به آدرس mosharekat.mporg.ir بارگذاری کنند.

وی افزود: بر اساس این دستورالعمل دستگاه‌های اجرایی همچنین مکلفند در اسرع وقت نسبت به تهیه مطالعات مشارکت‌پذیری طرح (پروژه) و امکان سنجی مشارکت پرداخته و نتیجه را در سامانه مذکور بارگذاری کنند.

حسینی گفت: استاندار یزد عهده‌دار مسئولیت راهبری دستگاه‌های اجرایی استان در اجرای این آئین‌نامه، نظارت بر عملکرد از طریق سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی است و توزیع اعتبارات مربوط برای هر طرح(پروژه) نیز توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان صورت می‌گیرد.

در پایان این نشست اعضای حاضر سؤالات و ابهامات خود را مطرح و پیشنهادات و نظرات خود را ارائه کردند.

شایان ذکر است، این نشست با حضور جمعی از معاونان و کارشناسان مرتبط با این موضوع از ادارات‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و فنی و حرفه‌ای استان برگزار شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از